Hakkımızda

AYT TUR

AYT TUR, kurulduğu 1984 yılından bu yana İstanbul içinde ve dışında öğrenci ve personel taşımacılığı ile çeşitli organizasyonlarda ulaşım hizmeti vermektedir. İnsan taşımanın aynı zamanda insan hayatının emaneti olduğunun bilincinde olarak kurulduğumuz günden bu yana “daima en kaliteli” ilkesiyle çalışmaktayız. İnsan taşımacılığında en önemli unsur olan yeni model ve konforlu araçlar ile güler yüzlü, kurallara uyan, yolculara saygılı ve deneyimli sürücülerimizle hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Personel ve öğrenci taşımacılığı sektöründe daima öncü kuruluş olmayı hedefleyen şirketimiz, bir yandan piyasa koşullarına uygun maliyet-rekabet dengesini kurmak, diğer yandan tüm çalışanları ile kolektif ve çağdaş bir çalışma sistemini oluşturarak müşterilerine kesintisiz ve dakik hizmet vermeyi benimsemiştir. Son model araçlar, eğitimli personel, minimum hata ile kalite kalite seviyesini artırmak şirketimizin en temel politikasıdır.

VİZYONUMUZ

Yolcuları için güvenli bir köprü olma hedefiyle yola çıkan firmamız personel ve öğrenci taşımacılığında, müşteri ve tedarikçilerin ilk seçeneği olmayı hedefliyor. Sektörde her zaman “ilk”leri hayata geçiren firma olarak;

  • “en kaliteli”
  • “en dürüst”
  • “en güvenli”
  • “en modern”

Taşımacılık hizmetini sunma konusunda kendimize ve ekibimize güveniyoruz...

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Yaygın araç ağımızla, şehrin tüm semtlerine uğrayan araçlarımız ile personellerinizi bekletmeden ve yol yürütmeden evlerinin kapısından alıp kapısına bırakıyoruz.

DEVAMINI OKU

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Çocuklarınızın okullarına gidip gelişleri esnasında gözünüzün arkada kalmayacağı bir firma arıyorsanız AYT TUR tam size göre. Size en yakın servisi arayınız ve fiyat teklifi isteyiniz.

DEVAMINI OKU

GEZİ TAŞIMACILIĞI

Karadeniz, Ege, Güneydoğu, Akdeniz bölgeleri, Kapadokya gezi turlarınız için klimalı, çift katlı, deri koltuklu lüks otobüsler ve minibüsler ile konforlu seyehat.

DEVAMINI OKU
araç kiralama

ARAÇ KİRALAMA

Tamamı 2020 model ve yukarısı yeni araç filomuz ile hizmet veriyoruz. İster elektrikli ister dizel hem şöförlü hem şöförsüz kirala. Havalimanları, oteller, yazlıklar, otogarlar, yat limanları ücretsiz teslim.Online kiralık araç fiyat teklifi iste!

DEVAMINI OKU
otobüs kiralama

OTOBÜS KİRALAMA

Her türlü grup yolcu taşıma ihtiyaçlarınız için uygun kiralık otobüsler. 45, 50, 55 koltuklu Mercedes, Man, Safir otobüs kiralama en ucuz fiyat burada! Günlük turlar, havalimanı servisleri vs Online kiralık otobüs fiyat teklifi al!

DEVAMINI OKU
havalimanı servisi

HAVAALANI SERVİSİ

Havalimanlarında beklemeden kapıdan kapıya konforlu servisler ve ulaşım hizmetleri. Antalya, İstanbul, Bodrum, Gazipaşa, Dalaman, İzmir, Kapadokya ve diğer havalimanları.. En ucuz havalimanı servisi bul!

DEVAMINI OKU
otel ulaşım

OTELLERE ULAŞIM

Akdeniz, Ege, ve kayak merkezlerinde otellere en ucuz ulaşım. Antalya, Dalaman, Gazipaşa, Bodrum, İzmir havalimanlarından toplu ve vip servisler. Otellere ucuz ulaşım rezervasyonu yap!

DEVAMINI OKU
kayaka merkezi ulaşım

KAYAK MERKEZİ SERVİSLERİ

Bursa Uludağ, Kocaeli Kartepe, Isparta Davraz, Kayseri Erciyes, Antalya Saklıkent, Kars Sarıkamış ve diğer kayak merkezlerine en ucuz ulaşım servisi. Kayak merkezlerine ucuz ulaşım!

DEVAMINI OKU
sigorta kasko

SİGORTA - KASKO

Otobüs, minibüs, motor, binek araç ve diğerler motorlu taşıtlarınız için en ucuz kasko ve zorunlu trafik sigortası fiyatları burada. Beklemeden hızlı bir şekilde online sigorta kasko fiyat teklifi al!

DEVAMINI OKU

Kaliteyi, konfor ile birleştirip üzerine tecrübemizi ekledik...

Kalitenin, insanların yeterince motive olmaları halinde mümkün olabileceğini düşünüyoruz. İş dünyasında karşı karşıya olduğumuz ve giderek karmaşıklaşan zorlukları aşmaya yönelik, size huzurlu güne başlangıç ve ardından konforlu eve dönüş hizmeti sunuyoruz.

Anlayışlı ve sorumluluk sahibi ulaştırma görevlilerimizin refakatindeki araçlarımız; stresli trafik ortamından soyutlayarak sizleri, adete bir dinlenme alanındaymış gibi hissettirecektir.  Emek, iş ve zaman kaybınızı en aza indirmek için dakik hizmetimizle yanınızdayız.

Müşterilerimizin memnuniyetini bizim başarı kıstasımızdır...

Müşteri Memnuniyeti

AYT TUR müşterilerle doğrudan ya da dolaylı olarak ilişki kurarak olası sorunlarla baş edebilme becerileri geliştirmek ve en önemlisi günümüzün rekabetçi ortamında kilit rol oynayan “müşteri”nin davranış ve düşüncelerini anlamak ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek için üzerine düşeni fazlası ile yapmaktadır. AYT TUR olarak, müşteri memnuniyetini artırmak bizim için en öncelikli hedefimiz.

Uzman Şoför Kadrosu

Kurulmuş olduğumuz günden beri her zaman misafirlerimizin can güvenliği önceliğimiz olmuştur. Bu amaç doğrultusunda tecrübeli şoförlerimiz ile can güvenliğiniz bize emanet.

Kaliteli Hizmet

Misafirlerimizin can güvenliğinin yanı sıra onların rahat etmesi de hedeflediğimiz kalite politikasına yön vermektedir. Hizmet kalitesinin güvenilirliğimi artıracağını biliyoruz. Biz de kaliteli hizmetlerle misafirlerimizin konforuna konfor katıyoruz.

Mutlu Müşteri

AYT TUR misafirlerine verdiği hizmetle müşterilerinin yüzünü güldürmeyi kendine amaç edinmiştir. Müşterilerimizin, sunduğumuz hizmetten duyduğu memnuniyet bizim başarı kıstasımızdır.

SÜRÜCÜLERİMİZ

Tüm sürücülerimiz sigortalı olarak çalışan, Ticari Taşıt Kullanma Belgelerini eğitim ve seminerlere katılarak alan, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden, günlük traşlı, güler yüzlü kişilerden oluşturulmaktadır.

SERVİS ARAÇLARIMIZ

Araçlarımızın 2010 model ve üzerindedir. İç ve dış temizlikleri ve periyodik bakımları özenle yapılmakta, trafik, kasko, ihtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır.

Yolcularımız için güvenli bir köprü olma hedefiyle yola çıktık...