Yolcu taşımacılığı şehirlerarası şehiriçi havaalanı ulaşım servis otobüs minibüs araç oto kiralama firmaları ile ulaşım taşıma sektöre hizmet veren belgelendirme src psikoteknik kurs eğitim vs gibi yan sektörlerde faaliyet gösteren şahıs ve kurumsal firmaların bedava hizmet servis tanıtım alım satım ilanları verebileceği ücretsiz portal bilgi tavsiye yorum paylaşım sitesi. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Ücretsiz İlanlar Mamak Bedava İlan Verme Siteleri Sitesi

 • İlan / İçerik Numarası : # 887 8 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Mamak, Ankara, Turkey

Ücretsiz ilanlar Mamak bedava ilan verme siteleri sitesi oto araç vasıta otomobil araba kamyon otobüs minibüs alım satım al sat seri ilanları kiralama kiralık sahibinden araçlar otolar arabalar otobüsler minibüsler.

Mamak ilçesinin kuruluşu 1200’lü yılların ikinci yarısına rastlar. Kurucuları ise Ahilerdir. Ankara’da hüküm süren Ahi Hükümeti, değişik mekânları kuran ve yönetenlerin isimlerini o mekanlara verirler ve bu bölgeler, orayı idare eden Ahi büyüklerinin isimleri ile anılırlardı. Ahi Mamak, Ahi Etimesgut, Ahi Tura gibi…
Mamak’ ta ahiler tarafından kurulan çiftliği de Ahi Mamak yönetmiş ve buraya ismini vermiştir. Ankara’nın Osmanlılara geçmesinden sonra ise buradaki çiftliğe Tahir isminde bir komutan atanır. Kaynaklarda bu komutanı Tahir Mamak olarak görürüz.

Mamak’ın tarihi, Anadolu’nun tarihi ile özdeştir. Mamak-Kayaş’ta yapılan araştırmalarda Anadolu’nun oluşum tarihine rastlarız. Prof. Dr. Kurt LEUCHS, Kayaş’ta 1932 yılında yapmış olduğu araştırmalarda Anadolu’nun oluşumuna katkı sağladığı bilinmektedir.

Web sitemiz Mamak Ankara içinde araç vasıta oto araba otobüs minibüs tır kamyon iş makinaları alımı satımı yolcu eşya kargo taşımacılığı konusunda hizmet veren firmalar ve şahıslara ücretsiz ilan yayınlama ve müşteri bulmada ücretsiz aracılık hizmeti sunmaktadır.

Mamak Ankara ve çevresindeki potansiyel müşterilerinize web sitemiz üzerinde tanıtım al sat kiralık satılık kiralama hizmet alım satış ilanları yayınlayabilirsiniz.

Mamak Ankara merkezde otobüs kiralama tur turizm taşımacılık havaalanı özel toplu ulaşım transfer servisleri sunan yolcu taşıma firmaları şehirlerarası otobüs şirketleri sınırsız sayıda istedikleri ilanı web sitemiz üzerinde sınırsız olarak verebilirler.

Mamak ve Ankara çevresinde yolcu taşıma taşımacılık taşıt alım satım sektöründe iyi bir ücretsiz bedava ilan sitesi arıyorum ilan vermek istiyorum diyorsanız en doğru adrestesiniz.

Mamak ücretsiz ilanlar, Mamak bedava ilanlar, Mamak ücretsiz ilan, Mamak bedava ilanlar, Mamak seri ilanlar, Mamak sahibinden ilanlar, Mamak ilan siteleri, Mamak ilan sitesi, ilanlar, ilan, Mamak, ücretsiz, bedava

En son güncel yeni dün bugün seri sahibinden ilanların yayınlandığı Mamak ve çevresindeki yerleşim yerleri konumlar beldeler kasabalar ilçeler iller listesi:

Mamak mahalleleri ve semtleri
Kentsel Mahalleler

Abidinpaşa Akdere Akşemsettin Altıağaç Altınevler Anayurt Araplar Aşıkveysel Bahçeleriçi Bahçelerüstü Balkiraz Başak Boğaziçi Bostancık Cengizhan Çağlayan Çiğiltepe Demirlibahçe Derbent Dostlar Durali Alıç Dutluk Ege Ekin Fahri Korutürk General Zeki Doğan Gülseren Gülveren Harman Hürel Hüseyingazi Karaağaç Karşıyaka Kartaltepe Kayaş Kazım Orbay Köstence Kutlu Küçükkayaş Mehtap Mehtap Mutlu Peyami Sefa PTT Evleri Saimekadın Şafaktepe Şahapgürler Şahintepe Şehit Cengiz Topel Şirintepe Tepecik Tuzluçayır Türközü Üreğil Yeşilbayır Yukarı İmrahor Zirvekent

Kırsal Mahalleler

Bayındır Gökçeyurt Kıbrıs Kızılca Kusunlar Kutludüğün Lalahan Ortaköy Yenibayındır

Semtler

Akdere Kayaş Misket

Yayın tarihi: Nisan 18, 2017 Yayınlayan / Yazan : Taşıma Şirketleri Ulaşım Hizmetleri

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Adnan Menderes Havalimanı Ayt Turizm Transfer Telefon Numarası İletişim Tel

  Adnan Menderes Havalimanı Ayt Turizm Transfer Telefon Numarası İletişim Tel

  Havaalanı Tramway (İzmir) İçerik / İlan No : # 1832 70kez okundu. Mayıs 5, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Adnan Menderes Havalimanı Ayt turizm transfer tur telefon numarası iletişim ulaşım havalimanı tel adres ucuz paylaşımlı taşıma servisi toplu yolcu taşımacılık firması şirketi servis hizmetleri yorumlar tavsiyeler şikayetler. Adnan Menderes Havalimanı...