Hizmetlerimiz

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Oteller, alışveriş merkezleri, fabrikalar, devlet daireleri, özel firmalar, şirketler. Personellerinizi en uygun fiyata konforlu bir şekilde taşıyoruz.

DEVAMINI OKU

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

2020 model Mercedes ve Volkswagen minibüsler ile çocuklarınız okullarına güvenli bir şekilde gidip geliyor. Canlı kamera ile çocuğuzun yolculuğunu takip ediniz.

DEVAMINI OKU

GEZİ TAŞIMACILIĞI

Okul gezileri, haftasonu turları, yurtiçi ve yurtdışı turlarınız için kiralık ucuz araçlar, 45, 50, 55 koltuklu lüks otobüsleri günlük haftalık kiralayabilirsiniz.

DEVAMINI OKU
araç kiralama

ARAÇ KİRALAMA

Havalimanları, oteller, yazlıklar, otogarlar, yat limanları ücretsiz araç teslimi yapıyoruz. Yepyeni 2020 model elektrikli ve dizel araba kiralama.Online kiralık araç fiyat teklifi iste!

DEVAMINI OKU
otobüs kiralama

OTOBÜS KİRALAMA

En ucuz otobüsü nereden kiralayabilirim diye soruyorsanız AYT TUR web sitesi bunun için en uygun firmaları bulabileceğiniz yerdir. Online kiralık otobüs fiyat teklifi al!

DEVAMINI OKU
havalimanı servisi

HAVAALANI SERVİSİ

Son model klimalı araçlar ile otellerinizden havalimanlarına ucuz ulaşım servisleri. Antalya, İstanbul, Bodrum, Gazipaşa, Dalaman, İzmir, Kapadokya ve diğer havalimanları. En ucuz havalimanı servisi bul!

DEVAMINI OKU
otel ulaşım

OTELLERE ULAŞIM

Havalimanlarından otellerinize dezenfektanlı araçlar ile güvenilir seyehat. Antalya, Dalaman, Gazipaşa, Bodrum, İzmir ve diğer havalimanları. Otellere ucuz ulaşım rezervasyonu yap!

DEVAMINI OKU
kayaka merkezi ulaşım

KAYAK MERKEZİ SERVİSLERİ

Kayak merkezlerine nasıl gidilir sorusunun cevabı AYT TUR araçlarıdır. Bursa Uludağ, Kocaeli Kartepe, Isparta Davraz, Kayseri Erciyes, Antalya Saklıkent, Kars Sarıkamış ve diğerleri. Kayak merkezlerine ucuz ulaşım!

DEVAMINI OKU
sigorta kasko

SİGORTA - KASKO

Hem kendi araç filomuza, hemde diğer taşıma firmalarının otobüs, minibüs, binek araç filolarına en ucuz kasko ve zorunlu trafik sigortası poliçesi satıyoruz. online sigorta kasko fiyat teklifi al!

DEVAMINI OKU

Kaliteyi, konfor ile birleştirip üzerine tecrübemizi ekledik...

Kalitenin, insanların yeterince motive olmaları halinde mümkün olabileceğini düşünüyoruz. İş dünyasında karşı karşıya olduğumuz ve giderek karmaşıklaşan zorlukları aşmaya yönelik, size huzurlu güne başlangıç ve ardından konforlu eve dönüş hizmeti sunuyoruz.

Anlayışlı ve sorumluluk sahibi ulaştırma görevlilerimizin refakatindeki araçlarımız; stresli trafik ortamından soyutlayarak sizleri, adete bir dinlenme alanındaymış gibi hissettirecektir.  Emek, iş ve zaman kaybınızı en aza indirmek için dakik hizmetimizle yanınızdayız.

Müşterilerimizin memnuniyetini bizim başarı kıstasımızdır...

Müşteri Memnuniyeti

AYT TUR müşterilerle doğrudan ya da dolaylı olarak ilişki kurarak olası sorunlarla baş edebilme becerileri geliştirmek ve en önemlisi günümüzün rekabetçi ortamında kilit rol oynayan “müşteri”nin davranış ve düşüncelerini anlamak ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek için üzerine düşeni fazlası ile yapmaktadır. AYT TUR olarak, müşteri memnuniyetini artırmak bizim için en öncelikli hedefimiz.

Uzman Şoför Kadrosu

Kurulmuş olduğumuz günden beri her zaman misafirlerimizin can güvenliği önceliğimiz olmuştur. Bu amaç doğrultusunda tecrübeli şoförlerimiz ile can güvenliğiniz bize emanet.

Kaliteli Hizmet

Misafirlerimizin can güvenliğinin yanı sıra onların rahat etmesi de hedeflediğimiz kalite politikasına yön vermektedir. Hizmet kalitesinin güvenilirliğimi artıracağını biliyoruz. Biz de kaliteli hizmetlerle misafirlerimizin konforuna konfor katıyoruz.

Mutlu Müşteri

AYT TUR misafirlerine verdiği hizmetle müşterilerinin yüzünü güldürmeyi kendine amaç edinmiştir. Müşterilerimizin, sunduğumuz hizmetten duyduğu memnuniyet bizim başarı kıstasımızdır.

SÜRÜCÜLERİMİZ

Tüm sürücülerimiz sigortalı olarak çalışan, Ticari Taşıt Kullanma Belgelerini eğitim ve seminerlere katılarak alan, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden, günlük traşlı, güler yüzlü kişilerden oluşturulmaktadır.

SERVİS ARAÇLARIMIZ

Araçlarımızın 2010 model ve üzerindedir. İç ve dış temizlikleri ve periyodik bakımları özenle yapılmakta, trafik, kasko, ihtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır.

Yolcularımız için güvenli bir köprü olma hedefiyle yola çıktık...