Türkçe Deutsch Nederlands Российская עברית Polska Dansk Svensk Français Norsk Suomi Italiano العربية

 
  

  Havalimanı Transferleri

 

  Binek Araç Kiralama

 

  Minibüs Kiralama

 

  Otobüs Kiralama

  Şöför Kiralama

  Vip Araç Kiralama

  Limuzin Kiralama

  Kiralama Kuralları

  Araç Rezervasyonu

  Gezi - Turlar

  İletişim 

   ANTALYA

   ALANYA

   GAZİPAŞA

   BELEK

   BOĞAZKENT

   SİDE

   MANAVGAT

   KEMER

   FİNİKE

   SERİK

   KUMLUCA

   KAŞ

   DEMRE

   KALE

   KALKAN

   FETHİYE

   GÖCEK

   ÖLÜDENİZ

   SARIGERME

   DALAMAN

   MARMARİS

   AKYAKA

   DATÇA

   BOZBURUN

   DALYAN

   İÇMELER

   TURUNÇ

   BODRUM

   TURGUTREİS

   BİTEZ

   GÜMBET

   DİDİM

   ALTINKUM

   AKBÜK

   KUŞADASI

   DAVUTLAR

   SELÇUK

   İZMİR

   ÇEŞME

   KARABURUN

   KARŞIYAKA

   ALAÇATI

   KARŞIYAKA

   ALİAĞA

   DİKİLİ

   BERGAMA

 

 

  

 Şöförlü - Şöförsüz Araç Kiralama

 

 Kiralama Koşulları

 

Rezervasyon

                                    ARAÇ KİRALAMA KOŞULLLARI / KASKO  

KIŞLIK PERIYOT [ 16.04 / 15.09 ] ---- YAZLIK PERIOT [ 16.09 - 15.04 ]

EHLiYET YAŞ

Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için 22 yaş ve en az 2 yıllık yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması gerekmektedir.

DiĞER SÜRÜCÜ

Aracı kiralayanın dışında kişilerin kullanabilmesi için geçerli ehliyetin sözleşmede gösterilmesi gereklidir.
MiNiMUM KiRALAMA SÜRESi

En az bir gündür. Uzun kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

TESLiM VE BIRAKMA

Otomobilleri bürolarının bulunduğu kentlerde havaalanı, gar, liman, otel, işyeri ve otogarlarda haber vermek koşuluyla teslim etme ve teslim alma ücretsizdir. Bürolarımızın bulunmadığı yerlerde, en yakın büromuza uzaklığın her kilometresi için güncel tarifede belirtilen ücret uygulanır, ancak kiralanan otomobil bir başka şehirdeki büroya bırakılırsa tek yön ücreti uygulanır.

Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) sigorta garantisi dahildir. % 18 KDV (katma değer vergisi) dahil değildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve tercüman rehber istek üzerine temin edilir. 48 saat önceden bildirmek şartıyla çocuk koltuğu kiralanabilir, günlüğü 3 €' dur.

TRAFiK CEZALARI


Trafik yasalarına uyulmaması durumunda doğacak her türlü sorumluluk ve ceza kiralayana aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi ve mahalli makamlar tarafından tutulması halinde geçen süreler, sözleşme süresi içinde kabul edilir.

ÖDEME

Kiralama anında toplam kira bedeli tahsil edilir. En kısa kiralama 24 saat olup, gecikme halinde her ek saat için uygulanan ücretin 3/1'i alınır . Toplam 3 saati geçen gecikmeler ise tam gün olarak hesaplanır. Geçerli American Express, Visa, Diners, Eurocard, Master Card sahiplerinden depozit koşulu aranmaz.


SiGORTA & KASKO

Fiyata kasko ve Mali Mesuliyet Sigortası dahildir. Kasko sigortası, araçta meydana gelebilecek her türlü maddi hasarı, aracın çalınmasını ve zarar verilen karşı araçtaki maddi hasarlarla, zarar verilen karşı aracın içinde bulunan kişilerin hasarlarını belli limitler çerçevesinde karşılayan sigortadır. Mali Mesuliyet Sigortası ile müşterinin bir kaza anında karşı araca verdiği maddi zarar 20.000 YTL'ye kadar garanti edilir.

Ancak tüm bu sigortaların geçerli olabilmesi için ; muhtemel kaza anında sürücünün uyuşturucu veya alkol etkisi altında olmaması, yasal hız sınırlarını aşmamış olması gereklidir.

Ayrıca ; araç kaza yerinden kaldırılmadan, Polis trafik zaptının tutturulması ve alkol muayenesinin mutlaka yaptırılması gerekirlidir.

REZERVASYON

Önceden rezervasyon hem ucuz hem garantilidir.Araç sıkıntısı yaşanmaması bakımından önceden rezervasyon yaptırmanız faydalıdır.Rezervasyonlar web sayfamızdaki online rezervasyon formu doldurarak yapılabilir.Önceden rezervasyonların yapılabilmesi için en az 2 günlük kiralama bedelinin banka hesaplarımıza EFT veya diğer ödeme yöntemleri ile ödenmesi gerekir.

FERDi KAZA SiGORTASI

Muhtemel kaza anında araçta bulunan kişilerin tedavi masraflarını, kalıcı sakatlık ve vefat tazminatlarını karşılayan sigortadır. Araçta bulunanların ve aracı kullananın teminatları farklıdır.

VEFAT KALICI SAKATLIK
Sürücü 5000 YTL 5000 YTL
Yolcu 5000 YTL 5000 YTL

 

Araç kiralama; Antalya, Dalaman, Bodrum, İzmir, İstanbul, Ankara, Trabzon, Adana

 OTO - ARAÇ - ARABA - VASITA  KİRALAMA ve RENT A CAR HİZMETLERİ                                                                                       Designed by MRT

araç kiralama kuralları | kasko | sigorta | araç kiralama sigortası | trafik sigortası | kiralama şartları | araç kiralama şartları | araç kiralama koşulları | oto kiralama | araba kiralama