Yolcu taşımacılığı şehirlerarası şehiriçi havaalanı ulaşım servis otobüs minibüs araç oto kiralama firmaları ile ulaşım taşıma sektöre hizmet veren belgelendirme src psikoteknik kurs eğitim vs gibi yan sektörlerde faaliyet gösteren şahıs ve kurumsal firmaların bedava hizmet servis tanıtım alım satım ilanları verebileceği ücretsiz portal bilgi tavsiye yorum paylaşım sitesi. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Bayraklı Satılık Otobüs Minibüs Alım Satım Taksi Tır Kamyon Araç

  • İlan / İçerik Numarası : # 1175 2 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Bayraklı, İzmir, Turkey

Bayraklı satılık otobüs minibüs alım satım ilanları taksi tır kamyon halk otobüsleri hattı durak satış ilanı ücretsiz araç araba oto plaka hat al sat bedava ilan ver.

Bayraklı adı hakkında var olan söylencelerden ilki; Batı Anadolu kıyılarını kendilerine insan kaynağı olarak seçen Türk korsanlar ile ilgilidir. O dönemde Akdeniz’e hakim olan denizciler her yıl İzmir’e gelip, bayraklar açarak levent toplarlar. “Solumadan can vermek, terlemeden mal kazanmak isteyen bayrağımız altına gelsin” sözleriyle gönüllü çekmeye çalışılır. Bayraklar, günümüzdeki Bayraklı’nın bulunduğu yerde açılmakta ve gönüllüler orada yazılmakta olduğu için yörenin adı yıllar içinde Bayraklı olarak kalır.

İkinci söylenceye göre göre; XIX. Yüzyıl’da yöreden geçen tüccar kervanlarını soyan ama kimsenin canını yakmadan yalnızca işlerine yarayacak malı alan soyguncular, her soygundan sonra Tantalos’un mezarının bulunduğu tepeciğe bayrak asmaktadır. Bu nedenle bu soygunları yapanlara da “Bayraklı Eşkıya” adı verilir. Yörenin adı bu deyimden bozma “Bayraklı” olarak kalır.

Bayraklı ve çevresinde yaşayanlar www.ayttur.com üzerinde her türlü ticari araç özel araçlar iş makinaları için ücretsiz peşin vadeli taksitli alım ve satım ilanları verilebilmektedir.

Bayraklı merkezde sahip olduğunuz otobüs taksi durağı plakası halk otobüsleri hattı hissesi tır kamyon panelvan minibüs binek araç iş makinası dozer kepçe forklift gibi her türlü aracınızı web sitemizde ücretsiz ilan vererek satabilirsiniz.

Ayrıca Bayraklı ve etrafında araç arayanlar arıyorum diyenlerde burada ücretsiz ilanlar yayınlayarak nasıl bir araç aradıklarını detaylı olarak belirterek ilan yayınlamaları durumunda aracını satmak isteyenler kendilerini rahatlıkla bulabilecektir.

Bayraklı içi satılık araç arıyorum otobüs tır minibüs aranıyor diyorsanız en doğru adrestesiniz. Hemen www.ayttur.com üzerinde ücretsiz kayıt olarak Bayraklı merkezde satmak istediğiniz aracınızın bilgilerini fiyatını özelliklerini yayınlayınız.

Bayraklı satılık karavan otobüs hattı firmaları şirketleri sahibinden satılık tırlar otobüsler kamyonlar çekiciler iş makinaları makineleri araçlar otomobiller vasıtalar otolar arabalar halk otobüsleri taksiler ticari araçlar duraklar hatlar.

Bayraklı ücretsiz ilan verme sitesi en son yeni güncel dün bugün geçen hafta ay verilen araç sahibinden ilanlar bedava ilan ver ekle yayınla yayınlama sitesi.

Bayraklı satılık ilanları, Bayraklı satılık otobüs, Bayraklı satılık minibüs, Bayraklı satılık taksi, Bayraklı satılık tır, Bayraklı satılık kamyon, Bayraklı satılık araç, Bayraklı, otobüs, minibüs, taksi, tır, kamyon, araç

Satılık ticari ve özel araçların ilanlarının yayınlandığı Bayraklı ve çevresinde ilçeler beldeler kasabalar nahiyeler bölgeler yerler köyler diğer iller şehirler listesi :

Bayraklı'nın mahalleleri

75. Yıl Adalet Alparslan Bayraklı Cengizhan Çay Çiçek Doğançay Emek Fuat Edip Baksi Gümüşpala Manavkuyu Mansuroğlu Muhittin Erener Onur Org. Nafiz Gürman Osmangazi Postacılar Refik Şevket İnce Soğukkuyu Tepekule Turan Yamanlar

Yayın tarihi: Nisan 21, 2017 Değiştirilme tarihi: Nisan 21, 2017 Yayınlayan / Yazan : Taşıma Şirketleri Ulaşım Hizmetleri

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet