Yolcu taşımacılığı şehirlerarası şehiriçi havaalanı ulaşım servis otobüs minibüs araç oto kiralama firmaları ile ulaşım taşıma sektöre hizmet veren belgelendirme src psikoteknik kurs eğitim vs gibi yan sektörlerde faaliyet gösteren şahıs ve kurumsal firmaların bedava hizmet servis tanıtım alım satım ilanları verebileceği ücretsiz portal bilgi tavsiye yorum paylaşım sitesi. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Elmadağ Satılık Otobüs Minibüs Alım Satım Taksi Tır Kamyon Araç

  • İlan / İçerik Numarası : # 1265 136 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Elmadağ, Ankara, Turkey

Elmadağ satılık otobüs minibüs alım satım ilanları taksi tır kamyon halk otobüsleri hattı durak satış ilanı ücretsiz araç araba oto plaka hat al sat bedava ilan ver.

1976-1977 öğretim yılında açılan Kız Meslek Lisesi ve 1978-1979 öğretim yılında açılan Endüstri Meslek Lisesi Milli Eğitim Bakanlığının 30.12.2002 tarih ve 2002/97 şayili genelgesi ile M.E.B.Erkek Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı olarak tek Müdürlük altında birleşerek METEM ( Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ) ‘ne dönüştürülmüştür.- Lisenin bünyesinde torna-tesviye, elektrik, kimya, mobilya ve ağaç isleri, bilgisayar, nakıs, dikiş, hazır giyim, çocuk gelişimi bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca 1990 yılında kurulmuş olan sağlık meslek lisesi sağlık memuru, ilk yardım teknisyenliği bölümlerinde Ankara ve diğer birçok illerimizden gelen öğrencilerin eğitimine katkıda bulunmaktadır. 2007 itibarıyla Ankrara üniversitesi meslek yüksek okulu ilçede eğitim öğretim vermeye başlamıştır. İlçemizde okuma-yazma oranı % 99 dur. Tüm ilkokullar “Sekiz Yıllık Kesintisiz Eğitim” kapsamına alınarak İlköğretim okuluna dönüştürülmüştür. İlçemizde taşımalı eğitim uygulaması yapılmakta, ve bu kapsamda 224 öğrenci bulunmaktadır.İlçemizde 6 lisede 201 öğretmen, 2809 öğrenci, 19 ilköğretim okulunda 341 öğretmen, 6327 öğrenci eğitim ve öğretime devam edilmektedir.İlçemizde l962yılından bu yana faaliyet gösteren Halk Eğitim Merkezi halen kilim, nakıs, bilgisayar, el sanatları, kalorifer ateşleyiciliği, bağlama, satranç, anne çocuk sağlığı, hazır giyim, halk oyunları, makine tamir, Türk sanat müziği, kaynakçılık ve asçılık kursları verilmektedir.

İlçede Halk Kütüphanesi 1961 yılında hizmete başlamış olup halen 1 sorumlu memur, 1 memur, 1 hizmetli, 2 geçici görevli hizmetli, 3 geçici isçi ile hizmet vermektedir.

Elmadağ ve çevresinde yaşayanlar www.ayttur.com üzerinde her türlü ticari araç özel araçlar iş makinaları için ücretsiz peşin vadeli taksitli alım ve satım ilanları verilebilmektedir.

Elmadağ merkezde sahip olduğunuz otobüs taksi durağı plakası halk otobüsleri hattı hissesi tır kamyon panelvan minibüs binek araç iş makinası dozer kepçe forklift gibi her türlü aracınızı web sitemizde ücretsiz ilan vererek satabilirsiniz.

Ayrıca Elmadağ ve etrafında araç arayanlar arıyorum diyenlerde burada ücretsiz ilanlar yayınlayarak nasıl bir araç aradıklarını detaylı olarak belirterek ilan yayınlamaları durumunda aracını satmak isteyenler kendilerini rahatlıkla bulabilecektir.

Elmadağ içi satılık araç arıyorum otobüs tır minibüs aranıyor diyorsanız en doğru adrestesiniz. Hemen www.ayttur.com üzerinde ücretsiz kayıt olarak Elmadağ merkezde satmak istediğiniz aracınızın bilgilerini fiyatını özelliklerini yayınlayınız.

Elmadağ satılık karavan otobüs hattı firmaları şirketleri sahibinden satılık tırlar otobüsler kamyonlar çekiciler iş makinaları makineleri araçlar otomobiller vasıtalar otolar arabalar halk otobüsleri taksiler ticari araçlar duraklar hatlar.

Elmadağ ücretsiz ilan verme sitesi en son yeni güncel dün bugün geçen hafta ay verilen araç sahibinden ilanlar bedava ilan ver ekle yayınla yayınlama sitesi.

Elmadağ satılık ilanları, Elmadağ satılık otobüs, Elmadağ satılık minibüs, Elmadağ satılık taksi, Elmadağ satılık tır, Elmadağ satılık kamyon, Elmadağ satılık araç, Elmadağ, otobüs, minibüs, taksi, tır, kamyon, araç

Satılık ticari ve özel araçların ilanlarının yayınlandığı Elmadağ ve çevresinde ilçeler beldeler kasabalar nahiyeler bölgeler yerler köyler diğer iller şehirler listesi :
Elmadağ mahalleleri
Merkez Mahalleler

Gümüşpala İsmetpaşa Kemalpaşa Kurtuluş Lalabel Tatlıca Üçevler Yenice Yenidoğan Yenimahalle Yenipınar

Hasanoğlan Semtine Bağlı Mahalleler

Hasanoğlan Bahçelievler Hasanoğlan Fatih Hasanoğlan Havuzbaşı Hasanoğlan İstasyon Hasanoğlan Muzaffer Ekşi Hasanoğlan Şehitlik

Yeşildere Semtine Bağlı Mahalleler

Yeşildere Fatih Yeşildere Şehit Cemali

Kırsal Mahalleler

Akçaali Aşağıkamışlı Deliler Ediğe Karacahasan Kayadibi Kuşçuali Süleymanlı Taburlar Tekke Yukarıkamışlı


Yayın tarihi: Nisan 21, 2017 Değiştirilme tarihi: Nisan 21, 2017 Yayınlayan / Yazan : Taşıma Şirketleri Ulaşım Hizmetleri

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet